Author: a***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這個紅很好看整體上非常喜歡
顏色: 紅色
Price: NT$307
Original Price: NT$357
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 235 g |
| 長度 | 75 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25082200004102119 |
Author: a***5
Date:
Review: 這個紅很好看整體上非常喜歡
顏色: 紅色
Author: l***u
Date:
Review: Goooooooooodgooood
顏色: 紅色
Author: e***7
Date:
Review: 應該是我不適合,這麼戴都怪,都不協調,也許頭型不適合。
顏色: 彩色
Author: n***3
Date:
Review: it’s not too heavy Easy to wear: yess Value for money: definitely it looks like real hair
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.